Istanbul Elazıg Bilet Fiyatları

  • uçak bileti

Elazığ, Doğu Anadolu’da tarihi Harput Kalesinin bulunduğu tepenin eteğinde kurulmuş bir şehirdir. Deniz seviyesinden 1.067 metre yükseklikte bulunan şehir, hafif meyilli bir zemin üzerindedir. Elazığ’ın yerleşim yeri olarak tarihi yeni olmasına rağmen, bölgenin tarihi oldukça eskidir. Bu nedenle Elazığ tarihini, Harput’un tarihi ile birlikte ele almamız gerekir. 
Nüfus bakımından en büyük ilçeleri sırasıyla Merkez, Kovancılar ve Karakoçan’dır. Yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi Merkez, nüfus ve yüzölçümü bakımından en küçük ilçesi Ağın’dır. Elazığ’da ilçe sayısı 11, belediye sayısı 26 ve köy sayısı 546’dır. 
doğudan Bingöl, kuzeyden Keban Baraj Gölü aracılığıyla Tunceli, batıdan Karakaya Baraj Gölü vasıtasıyla Malatya, güneyden ise Diyarbakır illerinin arazileri çevrelemektedir. İlin Güneydoğusunda bulunan ve İl merkezine 25 km. uzaklıkta, Elazığ-Diyarbakır karayoluna paralel olan Hazar Gölü, tektonik bir göldür. Keban Baraj Gölü, Türkiye’nin en büyük yapay gölüdür. 
İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen veya Yeni İstanbul Hava Limanlarından Elazığ'a sadece gidiş veya Gidiş/Dönüş biletlerinizi www.enucuzabiletler.com web sitemizden Kredi Kartınız ile güvenle satın alabilirsiniz.
Pegasus Hava Yolları ve Anadolujet  Sabiha Gökçen Hava Limanın'dan Elazığ'a hergün karşılıklı gidiş ve dönüş olmak üzere 1 uçuşları vardır. 
Yeni İstanbul Hava limanından Elazığ'a hergün karşılıklı 2 uçuş yapılmaktadır

Elazığ Uçak Biletlerinizi Istanbul Kadiköy-Altıyol’daki Bilet Satışları yapan  Atoll Turizm’den nakit veya Kredi Kartınız ile TURSAB güvencesi altında satın alabilirsiniz
Adres: Altıyol Söğütlüçeşme Caddesi Sevil İş Hanı No: 74/1 Kadiköy 34714 – Istanbul Telefonlar: 0216 346 76 76– 0539 711 99 19

Yol Tarifi: Travel Agency Reisebüro Yol Tarifi: Altıyol Boğa Heykelinden Kadiköy Sahil Deniz'e doğru yolun sol tarafında yaklaşık 50 adım sonra (eski MC Donalds ) Tugba Kuruyemişcisi vardır, Tugba'dan sonra  Trafik Lambaları nın hemen arkasındaki Koyu Mavi Renkli Bina Sevil İş Hanı 1 Kattayız. Bina girişinde Parfümcü,Karasu Eczanesi,Tefal Mağazası,Boğam Cafe vardır. Telefon ile  satış temsilcimize ulaşarak Kredi Kartlarınız ile iç Hatlar dış hatlar bütün Hava Yolları  uçak bileti Satın almak için; Telefon Numaraları: 0216. 346 76 76 -0539 711 99 19  (mesai saatlerinde)