Uçak Bileti Gizlilik Politikası

  • uçak bileti

1-Siz değerli üyelerimize ve müşterilerimize satın almakta olduğunuz hizmeti alırken kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak amacıyla www.enucuzabiletler.com web sitesi olarak güvenli alışveriş ilkesine uygun olacak şekilde gizlilik politikası belirlemiş bulunmaktayız. Prensip olarak internetten alışveriş yaptığınız sırada ve sonrasında sorunsuz bir satın alım işlemi ile memnun kalmanızı sağlamak enucuzabiletler.com olarak asli görevimizdir.

2-Web sitemiz kanalıyla yapmış olduğunuz satın alma veya üyelik aşamalarında isim-soyisim, telefon numaralarınız, adres bilgileriniz, e-mail adresiniz gibi internet sistemimize giriş yaparak vermiş ve tanımlamış olduğunuz tüm iletişim bilgileriniz tarafımızca muhafaza edilecek, korunacak ve herhangi bir üçüncü şahısla, kuruluşla veya diğer üyelerimizle paylaşılmayacaktır.

3-www.enucuzabiletler.com web adresimize üyeliğiniz aşamasında sadece zorunlu giriş yapılması gereken alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Zorunlu olmayan alanlara ilgili bilgileri girmek tamamıyla siz değerli müşterimizin inisiyatifindedir.

4-Üyelik aşamasında girmiş olduğunuz tüm bilgilerin kontrolü sizin elinizde bulunmaktadır. İlgili bilgileri yalnızca siz değiştirebilir veya silebilirsiniz. Dolayısı ile üyeliğiniz ile alakalı kullanıcı adı ve gerekli şifreyi korumanızı veya herhangi bir ikinci şahısla paylaşmamanızı önermekteyiz.

5- Kişisel bilgileriniz satın alım işlemi sonrasında sadece ihtiyaç duyulduğunda siz değerli müşterimizle iletişim kurulabilmesi amacıyla kullanılacaktır. Karar verdiğinizde sitemiz üyeliğinden çıkabilir ya da yalnızca e-bültenlerimizden haberdar olmak istemediğiniz an, üyelik hesabınızda yer alan e-bülten listemizden çıkmayı talep ederek ilgili kutucuğu tıklayıp bu hizmetimize dâhil olmayabilirsiniz.

6-www.enucuzabiletler.com internet adresimizden yapmış olduğunuz alışveriş esnasında güvenli çekim (3D) sistemi ile çekim yaptırdığınız kredi kartınız asla web sitemiz tarafından saklanıp kayıt altına alınmamaktadır.