/Izmir-Istanbul-Promosyonlu-Biletleri

  • uçak bileti

İzmir, dünya medeniyet tarihi ile neredeyse eş zamanla insanların yerleşip yaşamaya başladığı bir şehir. İmir ve civarında  geçmiş medeniyetlere ait yüzlerce tarihi eserler  görülmektedir.Yakın civarında bulunan Selçuk Efes Antik Kenti,Agora Açık Hava Müzesi,Allianoi Antik Kenti,Aya Fotini Kilisesi,Kemeraltı Çarşısı,Kızıl Avlu,Pergamon,Saat Kulesi,Salepçioğlu Camisi,Tarihi Asansör,Foça Su Kemeri,Şirince,Çeşme,Alaçatı,Dikili,Çandarlı,Kuşadası,Milas,Söke,Didim,Aydın,Manisa,Akhisar vb vardır.
İstanbul'da bulunan Yeni Istanbul ve Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Hava limanlarından İzmir Adnan Menderes Hava alanına hergün karşılıklı direk uçuşlar Türk Hava Yolları,Anadolujet,Pegasus Hava Yolları uçakları tarafından gerçekleştirilir.

İzmir-İstanbul sadece gidiş tek yön veya gidiş dönüş çift yön kampanyalı uçak biletlerinizi karşılaştırmalı olarak enucuzabiletler.com web sitemizden internet alışverişlerine açık Kredi Kartlarınız ile güvenle tek seferde veya taksit ile satın alabilirsiniz.

Kredi kartınız internet'e kapalı ise veya Kartınızı kullanmak istemezseniz. İstanbul Kadiköy Altıyol Bestekar Dilhayat sokak No:2 Sevil İş Hanı (Mavi renkli bina) Kat:1 Adresimize gelerek Nakit veya Bankamatik kartınızı kullanarak size en uygun fiyatlı biletinizi satın alabilirsiniz.

Kredi Kartınız var İnternette sorun yaşıyorsanız telefon ile Call Centerimize Telefon Numaralarımızdan ulaşarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Ucuz Bilet satın alma Telefon Numaraları: 0850 360 00 23 – 539 711 99 19 -0216 346 76 76