Thy ucuz Uçak Bileti

  • uçak bileti

Milli Hava Yolumuz olan Türk Hava Yolları şüphesiz  ülkemiz’in en iyi en kaliteli ve Dünya’nın kaliteli 2011 – 2012 – 2013 –2014 –2015-2016  yılları Avrupa’nın en iyi Hava Yolu Ödüllü Hava Yollarından bir tanesidir.

Yurt içinde neredeyse Hava alanı olan Ankara,Antalya,Samsun,Trabzon,Erzurum,Kars,Iğdır,Van,Diyarbakır,Kayseri,Bodrum,Dalaman,İzmir,Ordu Giresun vb  tüm şehirlerimize Dünya’da ise Birçok şehir’e Direk aktarmasız uçuşlar yapmaktadır

Merkezi  İstanbul'da olan Türk Hava Yolları Almanya,İngiltere, Fransa,İtalya,Hollanda,Malta ,Romanya,Bulgaristan,Yunanistan,Avusturya,İspanya,Polonya ,İsveç,Norveç,Danimarka ,İzlanda,İrlanda,vb Avrupa,Rusya,Uyrayna,Belarus,Hindistan,Pakistan,Malezya,Filipinler,Kore,Bangkok,Singapur,Hongkong ,Japonya,Avustralya vb uzak Doğu, Mısır,Cezayir,Fas vb  Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kanada, Meksika,Küba,Arjantin,Brezilya,Panama,Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında taşıdığı toplam yolcu sayısı  61,2 milyondu. Bu yıl dünyada en iyi hava yolları seçilmişti.

Türk Hava Yolları kendisini tercih eden Uçak yolcularına  kaliteli,güvenli ,koforlu ,itinalı genellikle aktarmasız direk uçuş seferleri  ile keyifli  bir seyahat servisi sunduğundan yerli yabancı yolcular tarafından özellikle tercih edilmektedir. 

Toplam 332 adet yolcu uçağı olan THY  dünyanın en çok uçağa sahip olan Hava Yolları firmaları arasındaki yerini almış ve uçak sayısını da  daha fazla arttırarak dünya genelinde Uçak Yolcu sayısını daha da arttırmaktadır.

THY nin Anadolujet Hava Yolları markası ile iç hatlarda  ve Sunexpress Hava Yolları ,Air Bosna Hava Yollarında % 49 ortaklığı ile Dış Hatlarda uçuş yapan şirketleride vardır.

Türk Hava Yolları Uçak Biletleri Satın almanın en güvenli yolu TÜRSAB üyesi TC Turizm Bakanlığına bağlı Seyahat Acentalarıdır. Istanbul Kadiköy Altıyol’da Turizm faaliyetlerinde bulunan Bilet satış Noktamız’dan Telefon ile veya Şahsen Ofisimize gelerek THY uçak biletlerinizi karşılaştırmalı olarak güven ile alabilirsiniz

Telefon: 0850 360 00 23 – 0539 711 99 19 – 0216 346 76 76

Adres: Altıyol Söğütlüçeşme Cad.Sevil İş Hanı No:74/1 Kadikoy – Istanbul - TR