Atlasglobal uçak bileti ucretleri

  • uçak bileti

ATLAS GLOBAL HAVA YOLLARI

Uçuş faaliyetlerine Boeing B-757-200 tipinde 2 adet uçak ile  Atlasjet olarak başlayan Hava Yolu firması, 2001 yılının Eylül ayında yine aynı modelde olan üç numaralı uçağını da satın aldı. Aynı modeldeki dördüncü uçağını' da 2003 yılının Temmuz ayında satın alan Atlasjet hava yolu şirketinin uçuş Koltuk kapasitesinde önemli bir artış oldu.

2004 yılının nisan ayında  Atlasjet Hava yolu ucuz uçak bileti kampanya çalışmasına başladı. 14 Haziran 2004 tarihinde Atlasjet, iç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz olarak yük veya yolcu taşımacılığı yapabilmesi için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden Ruhsatını aldı. Bu ruhsat sonrasında Atlasjet Havayolu , iç hatlar yönündeki tarifeli seferlerine 1 Temmuz 2004 tarihi itibarı ile başlamış oldu

"Yolcusunu en çok seven havayolu" sloganıyla akıllarda kalan Atlasjet' in  işletme merkezi İstanbul'dadır. Atlasjet yurt içi ve yurt dışı birçok şehre seferler düzenliyor. Yurt içi sefer düzenlenen şehirler; Adana, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri ve Van şehirleridir. Yurt dışı seferleri düzenlenen şehirler ise; Cidde ( Suudi Arabistan ), Erbil ( Irak ), Lefkoşa ( Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ), Mykonos Adası ( Yunanistan ), Sharjah ( Birleşik Arap Emirlikleri ), Simferopol ( Ukrayna ), Süleymaniye ( Irak ) ve Tahran ( İran ) şehirleridir.

Atlas Global Hava Yolları Uçak Biletlerini almanın en kısa ve kolay yolu: 0216 346 76 76 - 0539 711 99 19...en ucuza biletler..