/Istanbul Kayseri Ucuz Biletleri

  • uçak bileti

Kayseri, Ankara ve Konya'dan sonra İç Anadolu'nun üçüncü büyük kenti ve sanayi merkezidir. Birçok turistik değeri vardır.

Türkiye'nin en kalabalık 14. İlidir. Nüfusu ;2016 yılı itibarı ile 1.358.950 kişidir. Kayseri 16 ilçesi vardır;Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye,Yeşilhisar .

Kayseri, İç Anadolu’nun güney bölümü ile Toros Dağları'nın birbirine yaklaştığı bir yerde Orta Kızılırmak bölümünde yer alır. Doğu ve kuzeydoğusu Sivas, kuzeyi Yozgat, batısı Nevşehir, güneybatısı Niğde, güneyi ise Adana ve Kahramanmaraş illeri ile çevrilidir. 

Orta Kızılırmak Bölümünde, Erciyes Dağın'ın eteklerinde modern bir il. Kuzey ve kuzeybatıda Yozgat, Kuzey ve kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde, batıda ise Nevşehir illeriyle çevrilidir.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Kayseri (eski Mazaka, Kaisareia), klasik çağlarda Kapadokya adı verilen bölgededir. Kızılırmak'ın güneyinde bulunan bu bölge, Tuz Gölü 'nden Fırat nehrine kadar uzanır. İpek Yolu buradan geçer. Bu nedenle her çağda tüm ulusların ilgisini çekmiş ve pek çok uygarlıkların beşiği olmuştur.

İstanbul'dan Kayseri'ye 2 Hava alanından yoğun bir Hava Yolu bağlantısı vardır.

Yeni İstanbul Hava alanından Türk Hava Yolları ile karşılıklı günde en az 4 en çok 8 karşılıklı uçak seferleri vardır. İstanbul Yeni Havalimanı-Kayseri Uçuş süresi 1 saat 35 Dakikadır

İstanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen'den Kayseri'ye Anadolujet ve Pegasus Hava Yollarının karşılıklı uçuşları vardır. Anadolujet haftada en az 2 en çok 5 seferi vardır. Pegasus Hava Yolları haftada en az 3 en çok 7 uçuş yapmaktadır.

Sabiha Gökçen Hava alanı – Kayseri uçuş süresi: 1 saat 20 dakika'dır.

İstanbul – Kayseri sadece gidiş veya gidiş dönüş çift yön kampanyalı uçak biletlerinizi karşılaştırarak enucuzabiletler.com web sitemizden internet alışverişlerine açık Kredi Kartlarınız ile güvenle tek seferde veya taksit ile satın alabilirsiniz.

Kredi kartınız internet'e kapalı ise veya Kartınızı kullanmak istemezseniz. İstanbul Kadiköy Altıyol Bestekar Dilhayat sokak No:2 Sevil İş Hanı (Mavi renkli bina) Kat:1 Adresimize gelerek Nakit veya Bankamatik kartınızı kullanarak size en uygun fiyatlı biletinizi satın alabilirsiniz.

Kredi Kartınız var İnternette sorun yaşıyorsanız telefon ile Call Centerimize Normal Telefon Numaralarımızdan ulaşarak canlı görüşme sonucu biletinizi kestirebilirsiniz.

Bilet satın alma Telefon Numaraları: 0850 360 00 23 – 539 711 99 19 -0216 346 76 76