Pegasus Hava Yollari Kadikoy

  • uçak bileti

 

Pegasus Hava Yolları

Uçak yolculuğunu Ülkemizde genele yaymayı ve alışkanlık  haline getirmeyi  başaran Hava Yollarımızdan bir  tanesidir. Low Cost Hava yolu olarak Uyguladığı ucuzdan pahalıya basamaklı satış politikası ile neredeyse uçak yolcularının yarısından fazlası çok indirimli seyahat edebilmektedirler.

Pegasus Hava Yolları'nın Toplam 76 Adet uçağı vardır. Bu Uçaklardan 66 adeti Pegasus, 7 adeti Izair-İzmir Hava yolları A.Ş. ve 3 adeti Air Manas LLC. Co. adına uçmaktadır.

Pegasus İç  Hatlarda birçok şehrimize  Dış Hatlarda bir çok ülkeye Tarifeli uçuşlar yapmaktadır. 

Pegasus Hava Yolları'nın istanbul Anadolu yakası Kurtköy Sabiha Gökçen Hava limanından Yurt içinde Uçuş yaptığı şehirler;

Adana -Adıyaman-Alanya (Gazipaşa)- Amasya/Merzifon- Ankara - Antalya- Balıkesir/Edremit-Batman-Bodrum- Dalaman- Denizli-Diyarbakır - Elazığ - Erzincan - Erzurum-Gaziantep- Hatay- İzmir-Kahramanmaraş-Kars-Kastamonu-Kayseri-Konya-Malatya -Muş- Mardin- Ordu/Giresun- Samsun - Sinop- Sivas- Şanlıurfa- Tekirdağ/Çorlu-Trabzon - Van .

Pegasus Hava yolları'nın tüm iç ve Dış hat tarifeli uçuşları İstanbul Anadolu yakası - Kurtköy Sabiha Gökçen Uluslararası Hava alanı'ndan yapılmaktadır. (İzmir uçuşlari Atatürk Hava Limanından'da yapılır)

Pegasus Hava Yolları Web sitesinden satın almış olduğunuz uçak Biletlerinizde;Uçulacak Gün,Saat,Tarih,Uçulacak Şehir,Ülke değişikliği erteleme,kesinleşebilecek bir uçuş  tarihiniz yok ise Biletinizi Açık tarih yapma "Open" bilet vb yapılacak tüm değişiklikler ücretli olarak gerçekleşmektedir. Değişikliğin  yapılabilmesi için PNR -Rezervasyon Numaranızı veya 624 ile başlayan Bilet Numaranız ile arzu ederseniz telefon ile Call Center Satış Danışmanlarımıza ulaşarak yapılmasını isteyeceğiniz değişiklik için ödemeniz gereken aradaki fiyat farkını  onaylarsanız Kredi kartınız ile ödeme yaparak istediğiniz değişiklikler gerçekleştirilir. PNR Numaranız değişmeyecek aynı kalacaktır.Bu değişim e-mailinize ücretsiz,SMS ise yurt içinde 2 TL karşılığı gönderilecektir.

Kredi Kartı sahibi Olmayan Kullanmayan veya kullanmak istemeyen Pegasus Uçak bileti satın almış ve değişiklik yaptırmak isteyen biletli yolcular ofisimize gelerek Nakit ödeyebilecekleri gibi Banka ATM'lerinden havale’de yapabilirler.

Peşin Nakit ödeyerek Uçak Bileti Satın almak için Adresimiz ; Istanbul-Kadiköy-Altıyol Söğütlüçeşme Cad. Sevil İş Hanı No: 74 / 1 
Uçak Bileti Satış Nokta'mızın İletişim Krokisi için tıklayınız 

Ulaşım-İletişim, Yol Tarifi: Altıyol Boğa Heykelinden Vapur iskelesi,Rıhtım, deniz istikametinde yolun sol tarafında yaklaşık 40 mt. yürüyüş mesafesindeki Mc Donalds sonrasi Mavi renkli ilk binadır. Boğam Cafe, Mtekin Ayakkabıcısı ve Tefal mağazasının olduğu SEVİL İş Hanında faaliyetteyiz 

Telefon Numaraları: 0216 346 76 76 - 0539 711 99 19 - 0850 360 00 23